Emlak Danışmanınız ! 7/24 - 0090 536 661 55 62

Konut Kiralama Hizmeti

KIRALAMA YÖNETIMI

Yasadiginiz yerde olmayan ikinci konutlarinizin kiralamalari ve kontrol ve bakimlari özellikle mal sahiplerine oldukça sikintili durumlara düsürebilir. KÖSEOĞLU Gayrimenkul bu tür durumlarda yasanan tüm sorunlari rahatlikla çözebilecek ve gerektiginde sorumluluk alarak hertürlü destegi sunabilecek kapasiteye sahiptir.

Tüm bu kiralama veya satis islemleri ciddi oranda tanitim ve promosyon oraganizasyonlari gerektirir. Özellikle yabanci yatirimci ve yurtdisinda olan Türk vatandasi konut sahipleri için (Karsilama, temizlik, Havaalani Transferleri kisa süreli konaklama) böyle bir organizasyon saglayamadiklari için ciddi sorunlar ve gelir kaybi yasayabilirler.

Yatirim amaçli gayrimenkul genelde kira gelir beklentileri yüksek olan mülklerdir. Ancak yinede piyasanin altinda kiralama yapilmak zorunda kalinabilir. KÖSEOĞLU Gayrimenkul sizlere gayrimenkulünüzü kiralama destegi saglarken cok kapsamlı pazarlama agi ile size destek olur ve ilk günden itibaren dogru kiralama bedellerine ulasmanizi saglar.

KÖSEOĞLU GAYRIMENKUL  hem Yurtiçi hemde Yurtdisinda ciddi ve etkili yazili ve görsel basin araciligiyla Internet Ortaminin sagladigi özgürlüklerden de sonuna kadar faydalanmaktadir.Ek olarak da belli Ülkelerde TV kanallarina verilen görsel medya reklamlarimiz ile hem Ülkemizin tanitimi yapmakta hemde sizlere Gayrimenkul alimi satimi ve kiralamasi sirasinda dogru destegi saglamaktadir.

KÖSEOĞLU GAYRİMENKUL KIRALAMA YÖNETIMININ SUNDUGU HIZMETLER

KÖSEOĞLU GAYRİMENKUL Kiralama yönetim sistemi ile tam kapsamli bir kiralama hizmeti alirsiniz.

Tipki asagidaki gibi.

•  Sitelerde Güvenlik ve Recepsiyon Hizmetleri

•  Sürekli ve düzenli daire ve ortak kullanim alanlarinin temizligi ve bakimi

•  Tüm kiralama hizmetlerinin faturalanmasi

•  Kira gelirlerinin dogrudan mal sahibinin hesabina aktarilmasi

•  Tatiliniz sirasinda karsilasilan tüm sorunlariniz için resepsiyon hizmetleri

•  Sizden tek istenilen herhangi bir sorununuzda bir telefon ile bize 24 saat ulasabilmeniz ve Ampül degistirme, Sicaksu kesintisi,gibi problemlerinizi aninda çözmemize firsat vermeniz.

•  Tüm recepsiyon birimlerimizde günlük tatil turlari, Araç kiralama, döviz bozdurma, tüm sorunlarinizi çözümleyebilirsiniz.

Dairemi nasil kiraya verebilirim ?
Sektörümüzde bütün büyük Tur Firmalari kendileri gibi genis konaklama ve kiralama hizmetleri veren firmalari tercih ederler çünkü Ülkemizdeki turizm konaklama sektöründe gecelik konaklama fiyatlari arttikça günlük kiralamalar daha fazla tercih edilmektedir.

 Klimali ve surekli sicak suyu olan dairelerin avantaji nedir.

Ülkemizde bilindigi üzere Klima yada sürekli sicak su yada yerden isitma gibi sitemler Insaat yapimi sirasinda zorunlu tutulmamistir. Fakat kiralama plani konusunda kazançli bir kira elde edebilmeniz adina tüm dairelerde bunlara benzer sistemleri standart olarak Kabul edilmesini tavsiye eder. Özellikle Yaz sezonunda nemin ve sicakligin fazla olmasi kiracilari daha farkli isteklere dogru yöneltmektedir. Bir çok Avrupali yasadiklari yerlerde klimali isitma ve sogutma sistemleri tercih etmektedir. Iste tüm bu sebeplerden Kiralama Yönetimi size dairelerinize Air Condition sistemleri veya en azindan yatak odasi ve oturma odasinda klima sistemleri ile kiraya vermeniz gerektigini siddetle tavsiye eder. KÖSEOĞLU Gayrimenkul kiralama yönetimi dairelerinize Klima veya Air Condition takilmasi konusunda destek olabilir. Böyle bir durumda kendi bünyemizdeki tecrübeli Mühendislerimiz elektirik teknisyenlerimiz ve çalisanlarimizla hizmetinizdeyiz.

Gayrimenkulun Düzenli kontrolü

KÖSEOĞLU Gayrimenkul Dairemin kiralanmasinda sürekli Bakim saglayabilecek mi ?

Tüm mal sahiplerimiz ve kiracilarimiz açisindan önemli olan kiralama da sürekliliktir. KÖSEOĞLU Gayrimenkul bu konunun üzerinde durdugu ciddi bir konudur. Eger dairenizi KÖSEOĞLU Gayrimenkul Kiralama Yönetimi araciligiyla kiraladiginizda daireleriniz, sürekli olarak düzenli ziyaretlerle daireniz bos kaldiginda bile kontrol edilir en ufak bir sorunla karsilasildiginda dairenize zarar gelmeden sorun aninda yetkili ve tecrübeli ekibimizle çözülür.

Soru ve Cevaplarla KÖSEOĞLU Gayrimenkul Kiralama Yönetimi

Oracle Kiralama Yönetiminden yararlanabilmek için ne yapmam gerekir

Oracle Gayrimenkul araciligiyla evimi kiraya vermek için nelere ihtiyacim var ?

•  Dairenin tüm sigorta belgelerinin bir kopyasini bize iletiniz

•  Dairenin asil mal sahibine ait kimlik ve pasaport bilgileriniin kopyasi

•  Gayrimenkule ait tüm belgelerin fotokopisi

•  Dairenizin Ön ve arka girislerinin varsa depolarinin anahtari

•  Dairedeki Mobilyalarin listesi

•  Mal Sahibinin Isim Telefon Adres Bilgileri acil durumda ulasilmayi kolaylastiracak bir cep numarasi .

•  Tammamlanmis Sözlesme (Bizim tarafimizdan saglanacak)

Daha detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın    info@koseogluemlak.com

© Copyright 2011 Koseoglu Emlak
Powered by Koseoglu Emlak