Emlak Danışmanınız ! 7/24 - 0090 536 661 55 62

Tropicana Resort Akbük

Proje Detayları

Tropicana Resort Akbük tepeleri sırtında panoramik deniz görüntüsüne sahip 27 adet lüks dairden olusan seçkin bir yazlıktır. Hayatınızın fırsatını yakalayın KÖSEOĞLU Gayrimenkul hayallerinizi gerçekleştirme fırsatını size sunuyor.
Hayatınızın geri kalanını huzur ve güven içerisinde yaşamak istermisiniz? Cevabınız evet ise size muhteşem bir teklifimiz var. Şehrin yorucu kalabalığından uzak ailenizle huzurlu ve güvenli bir hayat yaşayın .yaptığımız bu projede tamamen sizin hayatınızı kolaylaştırmak için çalıştık. Sizin için Akbükte yeni bir dünya kurduk. Artık hayatınızın tamamının tatil tadında geçirebileceksiniz.şehrin kalabalığından ,günlük sorunlardan uzak bir dünya Tropicano.

Sizin için inşa ettiğimiz bu projemizde:
6700 m yeşil alanla birlikte toplam 27 dairemiz bulunmaktadır. Dairelerimizin tümü bahçe ve havuz manzaralıdır .havuzumuz 480 metrekaredir. Bu projemizde çocuklarımızıda unutmadık onlar için bir çocuk parkı inşa ettik.

Bu projemizin diğer özellikleri restorant, market ve 24 saat güvenlik hizmeti bulunmaktadır.
Bu özel projemizde 1+1 2+1 ve 3+1 dublekslerimiz mevcuttur. 67,500 euro dan başlayan fiyatlarımızla sizlere sunuyoruz. Aralık 2014 anahtar teslimi yapılacaktır.

HARİTA KONUMU

 

İLETİŞİM FORMU

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon (gerekli)

İletiniz

© Copyright 2011 Koseoglu Emlak
Powered by Koseoglu Emlak